Teslimat ve Kargo Bilgileri

Siparişiniz; banka ve finans onayı alındıktan sonra 2 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya verilir. Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Resmi tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Kargo ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. 200 TL'nin altındaki siparilerde kargo ücreti müşteri tarafından ilgili kargo görevlisine teslimat anında yapılması gerekmektedir. 200 TL'nin üstündeki siparişlerde kargo ücreti firmamız tarafından sağlanacaktır.

Firmamız; müşterilerimizin siparişlerinde en az kargo ücreti ödemesini sağlayabilmek için bilinen kargo şirketleri ile gerekli anlaşmaları yapmaktadır.

Siparişinizin zamanında ya da ulaşmaması durumunda; Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize 0312 3958330 telefon numarası üzerinden ya da altinsoy@altinsoyenerji.com.tr e-posta adresine bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Yetkililerimiz en kısa zamanda sizinle irtibata geçecek ve çözümle ilgili bilgi verecektir.

Siparişleriniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır.

Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl süre ile firmamızın garantisindedir.

Siparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz.

Kargonuz açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Konu ile ilgili kargo görevlisine tutanak hazırlatınız. Bir nüshasını kendiniz alınız.

Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize 0312 3958330 telefon numarası üzerinden bilgi veriniz.