İade Koşulları

İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) göndermeniz ve sitemizde bulunan "Ürün İadesi" formunu doldurmanız gerekmektedir. 

Ürün iadelerini Saray Mahallesi, Sarayköy Keresteciler Sanayi Sitesi, 59. Cadde, No: 8, 06980 Kahramankazan/Ankara adresine yapmanız gerekmektedir.

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

Not: Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.